Magazin

Survivor Nisa gelin oluyor! Ogeday tuzlu kahvenin tadına bakacak nişan hazırlıkları başladı ‘’Nereden nereye’’

Survivor All Star 2022 yarışmasında yaşamaya başladıkları aşkı şimdilerde ada dışına da taşıdıkları bilinen Ogeday Girişken ve Nisa Bölükbaşı, evlilik hazırlıklarına başladıkları iddialarıyla herkesi şaşkına çevirdiler. Survivor Nisa ile görüştüğünü iddia eden bir gazeteci, ikilinin yakında nişanlanacaklarını da duyurdu. İşte, Survivor Nisa ve Ogeday aşkında ortaya çıktığı iddia edilen o şaşırtan yeni gelişmelerin merak edilen tüm detayları.

Acun Medya tarafından TV8 ekranlarında yayına gelen Survivor yarışması, parkurlarda geçen amasız mücadelelerin yanı sıra yarışmacılar arasında gelişen sürpriz ilişkilerle de adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Özellikle bu sezon şampiyon olarak herkesin gönlünü fethetmeyi başaran Nisa Bölükbaşı, takım arkadaşı Ogeday Girişken ile yaşadığı aşka gündemi sallamayı başarmıştı.

Yarışmanın final yapmasının ardından görüşmeye devam ettikleri bilinen ikili için şimdilerde ortaya şok eden bir iddia atıldı. Nisa Bölükbaşı’ya yakın olan bir isim tarafından yapılan açıklamalara göre ikili bu sene nişan yapmaya hazırlanıyor. İşte, Nisa ve Ogeday aşkında ortaya çıkan son gelişmelerin merak edilen tüm detayları.

Nisa Bölükbaşı ve Ogeday Girişken evliliğe ilk adımı atıyorlar!

Samimi halleri ve başarılı ada hayatlarıyla milyonlarca kişinin gönlünü kazanmayı başaran Ogeday ve Nisa, yaşadıkları aşkla da magazin gündemini sallamayı başarıyorlardı. Şimdilerde birlikte yaşadıkları iddia edilen ünlü çift için kulislerden herkesi şok edecek bir detay geldi.

Nisa Bölübaşı ile konuştuğunu ifade eden bir gazeteci, ‘’Nisa ve Ogeday, aşklarına kaldıkları yerden devam ediyorlar. Ogeday’ın Nisa’nın ailesiyle tanışmaya gittiğini öğrendim. Duyduğuma göre Nisa’nın ailesi Ogeday’ı çok sevmiş. Ogeday’ın bu sene içerisinde Nisa’yı babasından isteyeceği de kulislerde konuşulmaya başlandı. Bence Nisa ve Ogeday’ın 2022 yılı içerisinde nişanlanmaları sürpriz olmayacaktır.’’ ifadelerini kullandı.

62c16a3c86b24716e4a3f9f2

Survivor Nisa ve Ogeday’ın nişanlanacakları haberi sosyal medyaya bomba gibi düştü!

Survivor yarışmasının yanı sıra sosyal medyada da sürekli mercek altında oldukları bilinen Nisa Bölükbaşı ve Ogeday Girişken, şimdilerde evliliğe ilk adımı atacakları iddialarıyla platformları sarsmayı başardılar. Birçok kullanıcı, ikilinin evliliğini dört gözle beklediklerini ifade ederken ünlü çift için mutluluk dileklerini söylemeyi de ihmal etmediler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Nisa Bölükbaşı ve Ogeday Girişken aşkı hakkında ortaya çıkacak yeni gelişmeleri merakla beklemeye başladı.

62a78e9786b24720d88fdc9b

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat