Magazin

Survivor Sude, Mert Öcal’ı ezdi geçti! O sözleriyle kıyameti kopardı büyük olay var

Survivor all star boyunca isimlerinden sıkça söz ettiren Sude Burcu ve Mert Öcal çiftinden yeni skandal. İsimlerine öyle bir söz ettirdiler ki o sözleri ile kıyamet kopardılar. O sözleri duyanlar büyük şok yaşadı.

TV sekiz ekranın en sevilen yarışması olan Survivor All Star’da isimlerini yasak aşk ile duyuran su de burcu ve mert Öcal çifti gündeme öyle bir konuyla düştüler ki görenler duyanlar şok oldu. Sevgilisi Mert Öcal’ı bir video ile yerden yere vuran Sude Burcu İadeyi ziyaret yaparak tüyleri ürpertti. İşte tüm detaylarıyla haberimizin devamında sizlerle

survivor mertin aik sicili cok kabarik sevgilileri arasinda yok yok 2022 all stara sude burcu ve makbule ihane 1644653324464

Sude Burcu Mert Öcal’ı yerden yere vurdu.

Acun medya tarafından seyirci karşısına çıkan Survivor All Star yarışmasının İlk bölümlerinde Mert Öcal ile Makbule  Şakalakoğlu  ile aşk hayatı yaşadığını ortaya atan Nisa Bölükbaşı yakın arkadaşının Sude Burcu ile aldatılmasına dayanamamıştı. Survivor All Star yarışması boyunca tüm ipleri koparan mert Öcal  ve Nisa Bölükbaşı makbule Şakalakoğlu olayından sonra iyice birbirlerine girmişlerdi. Geçtiğimiz günlerde ise Berkay konserine giden Sude Burcu ve Mert Öcal çifti  konserdeki keyifli anlarının videolarını sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmışlardır. Mert Öcal Konser öncesi röportajlarında Sude Burcu ile ilişkiniz nasıl gidiyor sorularına “gayet güzel gidiyor” cevabını vermiştir.

6207289045d2a0c0140c3df7

Peki Sude Burcu Mert Öcal’ı nasıl ezip geçti?

Mert Öcal konser öncesi verdiği röportajında “bizi sevmeyen  insanlar sadece küçük bir fotoğraf” cümlelerini kullanmıştır. Makbule Şakalakoğlu  ile tüm yollarını ayıran mert Öcal sosyal medyada  paylaşmış olduğu fotoğrafla gündemi salladı. Mert Öcal Instagram üzerinden Berkay’ın bir şarkısına eşlik ettiği  anları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmıştır. Sude Burcu’nun ise o sıralarda mert Öcal’a aşkla baktığı anlarda Aşkımı gelip benden alanı belki de buymuş en zor olanı Şarkı sözlerini dile getirmesi sosyal medya üzerinden takipçilerinin bazılarının “Makbule’nin ahı hala tutmamış” derken kimisi ise “makbuleye gönderme yapılıyor “dedirtti. Survivor All Star yarışmasından bu yana Mert Öcal ve Sude Burcu  çiftinin sürekli birlikte vakit geçirdiği biliniyor.

eee 5778

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat