Magazin

Survivor’da asıl aşk bombası yeni duyuldu! Eşinden boşanmıştı, Murat Ceylan fena yakalandı, hemde bakın kiminle

Survivor yarışmasında yeni bir aşk bombası daha patladı. Murat Ceylan'ın yeni kız arkadaşı büyük şaşkınlığa neden oldu.

TV8 ekranlarında en çok izlenen yarışma programlarından Survivor, yarışmaların yanı sıra sürpriz aşk haberleriyle de gündeme gelmeye devam ediyor. Bu sefer yarışmanın bitmesi ile birlikte sürpriz bir aşk haberi daha magazin gündemine bomba gibi düştü. Yarışmanın sevilen sunucularından Murat Ceylan, yarışmanın bitmesi ile büyük bir aşk bombasına imza attı. Murat Ceylan’ın sarmaş dolaş görüntülendiği kız arkadaşı büyük şaşkınlığa neden oldu.

Survivor yarışmasında her sezon patlayan aşklar ekran başındaki izleyiciler tarafından da büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Nisa Bölükbaşı geçtiğimiz sezon aşk yaşadığı Barış Murat Yağcı’dan ayrıldıktan sonra yeni sezonda Ogeday Girişken ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Yarışmacılardan Mert Öcal’da yarışmada Sude Burcu ile yeni bir aşka yelken açtı. Bunun üzerine yeni aşk bombasının Murat Ceylan tarafından patlatıldığı öğrenildi.

Murat Ceylan Survivor’ın Son Aşk Bombasını Patlattı!

murat2

Geçtiğimiz günlerde yarışmanın bitmesinin ardından Murat Ceylan yanında daha önce yarışmacı olan Gizem Memiş ile görüntülendi. İkili arabada birlikte yolculuk yaptıkları sırada magazin muhabirleri tarafından görüntülenmişti. Gizem Memiç’in evli olması nedeniyle ikilinin sadece arkadaş oldukları ve keyifli vakit geçirdikleri düşünülmüştü. Düşünüldüğü gibi olmadığı ve görünenin ardında çok daha farklı bir senaryonun olduğu ortaya çıktı. Aşk dedikodularına karşı Gizem Memiç’in hesabında eşinin soy adı olan Mert’in hala olması ve fotoğraflarının da bulunması bu iddiaları ortadan kaldırmıştı. Ancak son günlerde Gizem Memiç’in eşinin soy adını kaldırdığı görüldü.

Murat Ceylan ile Aşk mı Yaşıyor?

murat3

Murat Ceylan sosyal medyada da oldukça aktif isimlerden. Murat Ceylan ile Gizem Memiç son olarak sosyal medyada da fotoğraf paylaşınca aşk iddiaları yeniden güçlendi. İkili hakkında yeni aşk iddiaları magazin kulislerinde konuşulurken ikili tarafından bir açıklama gelmedi. Bu durum herkesin büyük şok yaşamasına neden oldu.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat