Dizi / Film

Survivor’da duygusal anlar! Ogeday gözyaşlarına boğuldu

All Star formatıyla ekranlara gelen Survivor'da heyecan devam ediyor. Dokunulmazlığı kaybeden Ogeday, gözyaşlarına boğuldu.

Ekranların en sevilen yarışması Survivor All Star, tüm heyecanıyla devam ediyor. 17 Haziran 2022 Cuma akşamı izleyicisiyle buluşan yarışmada, Ogeday gözyaşlarına boğuldu. Bu bölümde ikinci eleme adayı da belli oldu.

Avatar Atakan’ın veda ettiği yarışmada finale az bir zaman kaldı. Son sekize kalan yarışmacılar arasındaki kıyasıya rekabet giderek artıyor.

Survivor ikinci eleme adayı kim oldu?

İkinci dokunulmazlık oyununun yapıldığı gecede Adem ve Ogeday karşı karşıya geldi. Oyunun sonunda 4-2’lik skorla kazanan taraf ise Adem oldu. Bu sonuçla birlikte Ogeday, dokunulmazlığını kaybetmiş oldu.

Ogeday gözyaşlarına boğuldu

Oyunda yenilerek dokunulmazlığını kaybeden Ogeday yapılan seremonide duygusal anlar yaşadı. Yaşadığı sakatlıklar yüzünden hüzünlenen yarışmacı, ”Sinirliyim, çünkü bu dönemde sakatlandım. Adem’e kızgın değilim çünkü o da iyi bir yarışmacı. Canım yanıyor. Sağ ayağıma kramp girmeye başlıyor. Soluma da çok basamıyorum. Aklım hep ayağımda oluyor. Yine mücadele ediyorum.” ifadelerini kullanan Ogeday, ”Yine böyle olursa yine devam edeceğim. Kendi doktorum olabiliyorum. Ne olursa olsun hep kendim ve takım arkadaşlarım için mücadele ettim. Adem de iyi bir yarışmacı, atışlarda daha iyi attı ve kazandı. Sadece sakatlandığım için kendime kızıyorum.” dedi.

Yarışmayı kazanan Adem, ikinci eleme adayı olarak Ogeday’ı potaya gönderdi.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat