Dizi / Film

Talat Bulut, Mahkum dizisine veda ediyor

Aralık ayında FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Mahkum dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Orijinali Güney Kore yapımı Innocent Defendant adlı diziden uyarlanan başarılı proje, MF Yapım imzasıyla boy gösteriyor. Dizinin kadrosunda Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Melike İpek Yalova, Hayal Köseoğlu ve Talat Bulut gibi birbirinden başarılı isimler bir araya geliyor.

Mahkum dizisi konusu itibariyle başarılı bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut’un bir sabah uyandığında kendisini eşinin ve çocuğunun katili olarak cezaevinde bulmasıyla başlıyor. Hafıza kaybı geçiren savcı, kendisine iftira atıldığını düşünüyor ve üzerine yapışan lekeyi temizlemek için mücadele ediyor. Ekranlarda büyük ses getiren dizi, önemli bir oyuncusu ile yollarını ayırmaya hazırlanıyor. Talat Bulut, hikayeye veda ediyor.

Talat Bulut, Mahkum dizisinden neden ayrılıyor?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre A. Volkan Kocatürk tarafından yönetilen Mahkum dizisi flaş bir ayrılığa imza atacak. Sinyor karakteri ile diziye 10 bölüm konuk olarak katılan Talat Bulut, başarılı bir şekilde yoluna devam eden yapıma veda edecek.

talat bulut

Birbirinden farklı rollerde, çok izlenen projelerde kendine yer bulan aktör, zaten kalıcı bir rol için ekibe katılmamıştı. Diziye girdiği ilk bölümde, sosyal medya paylaşımının altına “Misafir oldum,” açıklamasında bulunmuştu.

Mahkum dizisi 2. sezon onayı aldı

2 Haziran 2022 tarihinde Mahkum sezon finali ile FOX TV ekranlarına gelecek. Önümüzdeki Perşembe günü tatile girecek dizi, Eylül ayında yeni sezonuyla yeniden hayranları ile buluşacak. Sevilen yapım, kanaldan 2. sezon için onay almış durumda.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat