Gündem

Tarım Kredi Market rakiplerine inat etti indirim müjdesini verdi! 7 Ağustos’a kadar koşan indirimli ürünleri kapacak

Türkiye’nin dört bir yanındaki vatandaşlara en uygun fiyat garantisiyle yıllardır hizmet sağlamaya devam eden Tarım Kredi Market Zinciri, şimdilerde yeni bir aktüel ürün kampanyasına da imza atmaya hazırlanıyor. Yetkililer tarafından yapılan açıklamalarda ayçiçek yağı başta olmak üzere birçok ürün için indirimli etiketler yer alacak. İşte, Tarım Kredi Marketlerinde başlayan ve milyonlarca aileyi sevince boğan o indirim kampanyasına dair merak edilen tüm detaylar.

Milyonlarca ailenin ucuz ve kaliteli ürünler satın alabilmek için tercih ettikleri Tarım Kredi Market Zinciri, kurulduğu yıldan beri bir gelenek haline getirdiği aktüel ürünler kampanyasına bir yenisini daha ekledi. Birçok üründe en uygun fiyat garantisinin verildiğini açıklayan Tarım Kredi yetkilileri, en özel indirimin de ayçiçek yağı ürünlerinde olacağını açıkladı.

Yükselen enflasyon oranlarına dur diyebilmek için indirimli ürün satışına devam eden Tarım Kredi Marketleri, şimdilerde ayçiçek yağı için bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Fiyat yükselişleriyle herkesi şaşkına çeviren ayçiçek yağı, Tarım Kredi Marketleri kapsamında en uygun fiyatlarla satışa sunulacak. İşte, Tarım Kredi Market Zinciri’nin vatandaşlar için yaptığı en güncel aktüel ürünler kampanyasının merak edilen tüm detayları.

Tarım Kredi Marketlerinde ayçiçek yağı en uygun fiyatlarla satışa sunuluyor!

Yıllardır uygun ve kaliteli ürün satışlarıyla Türkiye’nin dört bir yanında faaliyetlerini sürdürmekte olan Tarım Kredi Marketleri, şimdilerde yapılan indirim kampanyalarıyla da adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Son günlerde yükselen enflasyon rakamlarına da dur demek isteyen firma, ayçiçek yağı ürünleri için müthiş bir indirim kampanyası düzenledi.

Buna göre vatandaşlar, 5 kilosu 200 liralara kadar dayanan ayçiçek yağı ürünlerini TMO güvencesiyle 129,90 liradan satın almaya başlayacaklar. Bu sayede aileler, en temel mutfak ihtiyaçlarından olan ayçiçek yağı için adeta bir servet ödemek zorunda kalmayacaklar.

tarim kredi market 4

Tarım Kredi Marketlerinde indirime giren diğer ürünler nelerdir?

Tarım Kredi Marketleri kapsamında ayçiçek yağı ürünlerinin oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulduğu biliniyorken şimdilerde birçok farklı ürün için de aynı indirimlerin yapılacağı ifade edildi. Buna göre vatandaşlar, Omo Sıvı Deterjanı 92,40 lira, Erpiliç Taze Bütün Pilici 34,90 lira, 5,5 kilo Omo Matik Fresh beyazlar renkliler ürününü 99,90 lira ve Lipton demlik poşet çayı 29,90 lira gibi uygun fiyatlarla satın alabilecekler.

jpg 90 1280 720 5

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat