Magazin

Teşkilat dizisinden ayrılan Çağlar Ertuğrul yerine yeni isim! Survivor Avatar Atakan sevilen oyuncunun yerini mi alacak?

Teşkilat dizisinin önemli isimlerinden Çağlar Ertuğrul'un diziden ayrılmasının ardından yerine gelecek isim belli oldu. Adı geçen Survivor Atakan bomba etkisi yarattı.

TRT ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana izleyicileri ekran başına kilitleyen Teşkilat dizisinin sezon finali çok konuşulmuştu. Dizinin başrol oyuncularından olan Çağlar Ertuğrul dizinin sezon finali yapmasının ardından yaptığı açıklama ile sevenlerini çok üzmüştü. Ünlü oyuncu dizide rolünün bittiğini ve diziden ayrılacağını açıklamıştı.

Teşkilat dizisinin yeni sezonda da ekranlara gelmeye devam edeceği öğrenildi. Bu sezon diziden ayrılan başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul’un boşalan koltuğuna kimin geleceği merak konusu oldu. Şimdilerde ortalarda dolanan bir isim oldukça dikkat çekti. Survivor yarışmacısı Atakan’ın diziye önemli bir rolle katılması bekleniyor.

Çağlar Ertuğrul Diziden Neden Ayrıldı?

İki sezondur ekranlarda reytinglerle iyi seviyede olan Teşkilat dizisinin başrol oyuncusunun ölerek diziye veda etmesinin ardından dizinin akıbeti merak konusu olmuştu. Çağlar Ertuğrul’un bu süreç içerisinde neden diziden ayrıldığı hakkında da çeşitli iddialar ortaya atılmıştı. Başrol oyuncusu sosyal medya hesabından yaptığı açıklama sonrasında senaryo gereği dizi yapımcısı ile anlaşmasının son bulduğunu belirtti. Şimdiye kadar dizi Ankara’da çekiliyordu. Dizinin 3. Sezonunda önemli değişikliklerin olması bekleniyor. Dizinin çekimleri senaryo gereği İstanbul’a taşınıyor. Dizinin kadrosuna yeni sezonda yeni isimler eklenecek.

Survivor Atakan Dizi Kadrosuna mı Katılıyor?

teşkilat

Ünlü senaristin dizinin yeni sezon senaryosunu revize ettiği öğrenildi. Henüz senaryo üzerinde çalışmalar devam ettiği için yeni oyuncular henüz netlik kazanmadı. Teşkilat dizisi hakkında sosyal medyada bazı iddialar ortaya atılmaya başladı. Survivor yarışması ile adından söz ettiren Avatar Atakan’ın dizinin kadrosuna katılacağı konuşulmaya başlandı. Hatta başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul’un yerine gelecek isim olduğu da iddia edilenler arasında yer alıyor. Avatar Atakan konu hakkında bir açıklama yapmadı. Dizinin yapımcısı tarafından da gelen iddiaları doğrulayan ya da yalanlayan bir açıklama gelmedi.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat