Dizi / Film

Teşkilat dizisinden ayrılığıyla herkesi üzmüştü! Ayrılık nedeni sonradan belli oldu, bakin diziden neden ayrılmış

Ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul’un diziden ayrılma sebebi belli oldu. Çağlar Ertuğrul diziden ayrılma sebebini aylar sonrasında açıkladı.

Teşkilat dizisinden ayrılma sebebi merak konusu olan ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul aylar sonra konuya bir açıklık getirdi. İşte Çağlar Ertuğrul’un diziden ayrılma sebebi haberin devamında sizlerle…

ski

Çağlar Ertuğrul’un diziden ayrılma sebebi

TRT’nin ilgiyle izlenen ‘Teşkilat’ dizisinden ayrılan dizinin başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul projeden neden çekildiğini açıkladı. Çağlar Ertuğrul iki sezon boyunca Serdar karakterine hayat verdiği diziden ayrılık nedeni olarak önce yapımcı ve yönetmen Alper Çağlar’ı  ikinci olarak da sağlık nedenlerini gösterdi. Çağlar Ertuğrul’un dizinin yapım şirketi ile 2023’e kadar anlaşma yaptıklarını çünkü Alper Çağlar ile ‘Dağ’ serisinin yeni filmini çekeceklerini duyurdu. Başarılı oyuncu ikinci sırada ise sakatlıklarını saydı. Ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul ‘omzumdan, sağ avcumda, sağ ayağımdan sakatlıklarım var kalıcı ve geri dönülmez hasarlara neden olabilir bu nedenle böyle bir önlem alındı. Doktor bir yırtık başlangıcı olduğunu ve de tedavi görülmezse sonrasında ameliyata kadar gideceğini söylemişti ve doktor bu tarz aksiyon sahnelerine girmeme mi  tavsiye etti. Sağ olsun yapımcılarım ve senaristlerim de bu durumu anlayışla karşıladılar aksiyonun uzunluğu azalttılar. Silahı sol elle kullanmaya başladım ama böyle de çok zor oluyordu. Sonuç olarak ‘Teşkilat’ bir aksiyon dizisi kavga dövüş olmazsa olmazı.’ Dedi.

lat

Çağlar Ertuğrul’suz Teşkilat

Başrolünü Deniz Baysal ile paylaşmış olduğu Teşkilat dizisinden ayrılması gerektiğini açıklayan ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul ilk başta yapım şirketi için ayrıldığını söyledi. Daha sonralarda ise vücudunda kalıcı hasarlara neden olacak sakatlıkları olduğunu ve eğer ani hareketler yapar ise ameliyata kadar yolu olduğunu öğrendi. Bu yüzden de Teşkilat dizisi ile yollarını ayırma kararı verdi. Doktor gözetiminde sakatlıkları kontrol altına alındı. Dizide bol miktarda aksiyon sahnesi olan Teşkilat dizisinde ‘kavga olmazsa olması, silahı bile sol elimle tutmaya çalıştım fakat başaramadım’ ifadelerini kullandı. Bu sebeple ünlü oyuncu Teşkilat dizisinden ayrıldı.

jj

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat