Magazin

Tiktok fenomeni Ayda Kutay darp edildi! Özel videoları sosyal medyaya sızdığı iddia ediliyordu açıklama geldi!

Sosyal medyanın en sevilen isimleri arasında gösterilen Ayda Kutay, geçtiğimiz günlerde yolun ortasında saldırıya uğradığını açıklayarak herkesin ağzını açık bırakmıştı. Şimdilerde konuyla ilgili açıklamalarda bulunan ünlü TikTok fenomeni, saldırıyı adım adım anlatırken artık güvenliğinin tehlike olduğunu da ifade etti. İşte, TikTok fenomeni Ayda Kutay’ın Akaretler civarında uğradığı o kan donduran saldırıya dair merak edilen tüm detaylar

TikTok platformu, hayatımıza girdiği andan beri birçok ismin şöhrete kavuşmasına da neden olmuştu. Özellikle TikTok fenomeni olarak adlandırılan bu isimler, milyonlarca takipçiye ulaşmalarının yanı sıra yıldız olmanın zorluklarını da yaşayabiliyorlardı.

Geçtiğimiz günlerde yoldan geçen biri tarafından darp edildiğini ifade eden Ayda Kutay, yaptığı o açıklamayla herkesin kanını dondurdu. Ünlü fenomen, internetin gerçek yüzünün nasıl olaylara neden olabileceğini bir kez daha göstermiş oldu. İşte, ünlü TikTok fenomeni Ayda Kutay’ın geçtiğimiz günlerde uğradığı saldırıya dair yaptığı açıklamaların merak edilen tüm detayları.

Ayda Kutay uğradığı saldırıya dair kan donduran açıklamalarda bulundu!

Geçtiğimiz günlerde bir hayranı tarafından saldırıya uğradığını açıklayan TikTok fenomeni Ayda Kutay, ‘’Dün Akaretler’de Demet’i beklerken yolda yürüyen bir kişi bilerek saçıma dokundu. Ne yaptığını sorduğumda ise ‘Senin zaten ifşaların yok mu? Böyle şeylerden rahatsız olmazsın diye düşünüyorum. Hadi bak işine!’ şeklinde cevap verdi. Sonra yürümeye devam etti. Ben de o anki şokla ‘Sen bak işine benden uzak durun artık’ dedim. Ben bu ifadeleri kullanınca şahıs üzerime yürüyüp hakaretler savurarak bana saldırmaya çalıştı. O anda şansıma Demet geldi ve aramıza girip şahsı uzaklaştırmayı başardı.’’ ifadelerini kullandı!

Adsiz

Ayda Kutay: ‘’Etkileşim için yapılan iftiralar güvenliğimi tehdit etmeye başladı!’’

Uğradığı saldırıyı anlatmanın yanı sıra sosyal medya hesabı üzerinden tacizlere maruz kaldığını da ifade eden Ayda Kutay, ‘’3 gündür İlçin Karagöz’ün videoları benmişim gibi paylaşıldı. Kendimi kanıtlamama rağmen sosyal medya üzerinden tacizler devam etti. Bu durum, an itibarıyla artık sosyal medyanın da dışına çıktı. Yani çoğunuzun etkileşim adına yaptığı iftiralar, benim güvenliğimi de tehdit etmeye başladı. Herhangi bir şey, insan sağlığı veya güvenliğinden daha önemli olabilir mi?’’ açıklamalarında bulundu.

ayda kutay kimdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat