Dizi / Film

Timuçin Esen ile Ebru Özkan, Disney Plus dizisinde yine partner oldu!

Hekimoğlu'nun sevilen ikilisi tekrar aynı projede buluştu.

Kanal D’de ilgiyle izlenen ve geçtiğimiz sezon final yapan Hekimoğlu dizisinin başrol oyuncularından müjde! Timuçin Esen ve Ebru Özkan, tekrar başrolde ve yeni Disney Plus dizisinde partner olacaklar. İşte, oyuncuların hayranlarını sevindirecek haberin detayları!

HEKİMOĞLU OYUNCULARI YİNE PARTNER OLDU

Disney Plus dijital yayın platformu, yarından itibaren Türkiye’deki izleyicilerle buluşuyor. Disney+ yerli dizileri ile bir süredir gündemde. Amerikan dijital kanalı, orijinal yerli dizilerinden birini daha duyurdu. ‘Gri’ adlı Türk dizisi çok yakında Disney Plus’ta yayınlanacak. Taylan biraderlerin yöneteceği Gri dizisinde başroller de açıklandı!

Kanal D’de iki sezon boyunca izlenme rekorları kıran Hekimoğlu dizisinde muhteşem bir uyum yakalayan Ebru Özkan ve Timuçin Esen, Gri dizisinde bir kez daha partner oldu.

6177684f45d2a0b2541c37e8

Gri dizisinin oyuncuları arasında aynı zamanda Alican Yücesoy, Buçe Buse Kahraman, İlayda Akdoğan, Mücahit Koçak, Selin Kahraman, Onur Bilge ve Daniel Koray Özsoy gibi isimler yer alıyor.

Dizinin çekimlerine başlandı. İlk sezonu 8 bölümden oluşacak olan Gri’nin setinden ilk kareler de geldi. Gri dizisinde saygın avukat Fuat’ın kızının başına gelen talihsiz bir olay sonucu neler yaşayacağı konu alınıyor. Kızının intikamını almak isteyen Fuat’ın telefonuna gelen esrarengiz mesajlarla hayatının altüst olmasını izleyeceğiz.

Başarılı oyuncular Timuçin Esen ve Ebru Özkan’a başrollerde Alican Yücesoy, Buçe Buse Kahraman ve İlayda Akdoğan eşlik edecek. Dizinin bu yaz Disney Plus platformunda başlayacağı biliniyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat