Dizi / Film

TRT1’den Masumlar Apartmanı tadında yeni dizi! Cennetin Çocukları dizisi izleyenleri ekran başından ayırmayacak

Masumlar Apartmanı dizisinin final yapmasıyla alternatif bir proje arayışına giren TRT1 kanalı, şimdilerde ekranlara bomba gibi düşecek Cennetin Çocukları dizisinde karar kıldı. Son detayları da açıklanan proje, milyonlarca dizi severi heyecanlandırmayı başarırken sosyal medyada da çok konuşuldu. İşte, ekranlara bomba gibi düşmesi beklenen Cennetin Çocukları dizisine dair merak edilen tüm detaylar.

Yayınlandığı dönemde milyonlarca televizyon severi ekranları başına bağlayan Masumlar Apartmanı, şimdilerde final yapmış olmasına rağmen hala konuşulmaya devam ediliyor. Youtube’da binlerce kişi tarafından özet bölümleri de takip edilen dizi, son günlerde birçok farklı yapıma da ilham kaynağı olmuş durumda.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı yerine şimdilerde bomba gibi bir projenin geleceği açıklandı. Üstelik bu yeni proje, hikaye bakımından Masumlar Apartmanı’na benzer şekilde ele alınacak. İşte, TRT1’de Masumlar Apartmanı kadar efsane olması beklenen o yeni dizi projesine dair merak edilen tüm detaylar.

Cennet’in Çocukları dizisi için son detaylar da paylaşıldı!

Şimdilerde TRT1 kanalında hazırlıkları yapılan yeni sezon serüveni için efsane olacak bir dizi projesinin daha izleyicilerle buluşacağı ifade edildi. Özellikle Masumlar Apartmanı’nın yerine geçeceği ifade edilen dizi için Cennet’in Çocukları adı uygun görüldü. Ayrıca dizi içi Faruk Turgut’un sahibi olduğu Gold Film şirketinin de finansör olacağı açıklandı.

Şimdilerde son hazırlıkları devam eden Cennetin Çocukları dizisinin Atike Hınçlıer’in yazdığı Yürek Çıkmazı kitabından uyarlanacağı ifade edildi. Bu noktada dizide şiddet, alkolizm ve kişilik bozukluğu temalarının yanı sıra pişmanlığın uçuruma sürüklediği bir adam ve tırnaklarıyla hayata tutunmaya çalışan bir kadın ve çocuklarının gerçek hikayesi ekranlara yansıtılacak. Son olarak dizinin senaryo koltuğunda ise Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar’ın yer alacağını da belirtmekte yarar var.

t25 masumlar apartmaninin yer 514

Sosyal medya yeni dizi Cennetin Çocukları ile adeta sallandı!

TRT1 ekranlarında Masumlar Apartmanı dizisinin yerini alarak ekranlara geleceği ifade edilen Cennetin Çocukları projesi, şimdilerde sadece televizyon severleri değil sosyal medya kullanıcılarını da heyecanlandırmış durumda. Üstelik birçok kişi, dizinin yine efsane bölümlere sahip olacağı konusunda da hemfikir oldu. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, TRT1’in yeni dizisi Cennetin Çocukları projesini dört gözle beklemeye başladı.

trt1 masumlar apartmaninin yerine ortaligi sallayacak dizi geliyor bildiklerinizi unutturacak 8eKvha8J

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat