Dizi / Film

TRT1’in ünlü dizisinden ayrılıklar peş peşe geliyor! Bu kez beklenmeyen o isim Teşkilat’a veda etti

TRT 1 ekranlarının iddialı yapımlarından biri olan Teşkilat dizisi oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ederken, diziden bir isim daha ayrıldı. Diziye daha önce Çağlar Ertuğrul, Gürkan Uygun ve Ezgi Şenler veda etmişti. Şimdi de bir başka ismin ayrılık haberi geldi. 

Ekranların sevilen dizilerinden biri olan Teşkilat dizisi her pazar akşamı TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Başarılı oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkatleri üzerine çeken diziden bir ayrılık haberi geldi. Peki, hangi ünlü isim diziden ayrıldı? İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Teşkilat dizisine veda ediyor

Ekranlarının iddialı yapımları arasında yer alan Teşkilat dizisi her bölümüyle gündemde ses getirmeye devam ediyor. Oyuncu kadrosunda; Deniz Baysal Yurtcu, Murat Yıldırım, Ezgi Eyüboğlu, Yunus Emre Yıldırımer, Mesut Akusta, Serdar Yeğin, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Mustafa Açılan, Hakan Boyav gibi pek çok başarılı isim yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Serdar karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul da yer alıyordu. Sevilen oyuncunun diziden ayrılışı sevenlerini bir hayli üzmüştü. Çağlar Ertuğrul’un diziden ayrılmasının sonra yeni sezonda Teşkilat dizisine Murat Yıldırım rol aldı. Diziden Çağlar Ertuğrul’un ardından Ezgi Şenler ve Gürkan Uygun da veda etti. Şimdi de başarılı oyuncu kadrosu arasından bir isim daha eksiliyor. 

16228766

Bir isim daha ayrılıyor

TRT 1 ekranlarında her hafta pazar akşamı izleyici karşısına çıkan Teşkilat dizisinde Sermet karakterine hayat veren Atılay Uluışık, dizinin birinci bölümünden beri oyuncu kadrosunda yer alıyordu. Ekranların sevilen usta oyuncularından biri olan Atılay Uluışık, Bizimkiler dizisinde Ali karakterine hayat verirken, bu rolüyle de hafızalara kazındı. 

Bizimkiler dizisinin ardından Hürrem Sultan, Yazlıkçılar, Kara Para Aşk, Doksanlar, Behzat Ç, Afili Aşk, Balalayka, Yalnız Hayaller Kaldı, Orhan Pamuk’a Söylemeyin Kars’ta Çektiğim Filmde Kar Romanı da Var adlı yapımlarda da rol aldı. Başarılı oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu son olarak Teşkilat dizisinde Sermet karakterine hayat verdi. Gündemde yer alan haberlere göre ünlü oyucunun diziden ayrıldığı haberi sevenlerini de bir hayli üzdü.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat