Dizi / Film

Tuba Büyüküstün ve Murat Boz öpüştü, o sahneleri olay oldu! İşte Zeytin Ağacı dizisinden o sahneler

Tuba Büyüküstün Murat Boz dizi setinde bir sahne çekiminde çok yaklaştılar. Zeytin ağacı dizisinden öpüşme sahneleri olay oldu. İşte tüm detaylarıyla haberimizin devamında.

Tuba Büyüküstün ve Murat Boz’un başrollerini paylaştığı Zeytin Ağacı dizisinden olay olan görüntüler meydana geldi. İkilinin dizi çekimi başladığından beri samimi olması aralarında aşk mı  var dedirtti. İkili her zaman bu iddiaları yalanlasalar da hayranları tarafından çok yakıştırılan ikili çektikleri dizide öpüşme sahneleri ile olay oldular.

ggg

Tuğba Büyüküstün ve Murat Boz’un dizideki öpüşme sahnesi

Tuba Büyüküstün Murat Boz un zeytin ağacı dizisindeki sahneleri gündeme bomba gibi düştü. Netflix yapımı olan Zeytin Ağacı dizisinin başrolü olan Tuba Büyüküstün Murat Boz’un çektiği öpüşme sahnesi olay oldu. Zeytin ağacı dizi Netflix de yayınlanır yayınlanmaz gündemi sallamaya başladı. Sekiz bölümlük Bir dizi olan zeytin ağacı dizisinde başrollerini Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Murat Boz gibi isimlerden oluşmaktadır. Dizinin çekimleri boyunca Tuba Büyüküstün ve Murat Boz arasındaki yakınlık ise sık sık gündeme gelmiş ama ikili sürekli aralarındaki aşk iddialarını yalanlamışlardır. Ünlü oyuncular Tuba Büyüküstün Murat buluşurlar ise zeytin ağacı dizisindeki öpüşme sahnesi konuşuluyor. İkilinin çok ateşli sahneleri görenler “resmen şov yapmışlar, tuğba kendini vermiş, sevgilileri olsa resmen ayrılık sebebi”tarzı yorumlar yaptılar. Geçtiğimiz günlerde ise Demet Özdemir Dünyayla Benim Aramda dizisinde cesur sahneleri gündem  olmuştu.

bbjk

Zeytin Ağacı dizisinin konusu ne?

Zeytin  Ağacı dizisinin konusu üniversite yıllarında tanışan Ada,  Sevgi ve Leyla’nın yıllardır devam eden güzel dostluklarını anlatmaktadır. Başarılı bir cerrah olan Ada  idealist bir avukat ve kariyerini yapamayan Leyla. Sevgi kanser teşhisi konulduktan sonra güçlü bir bağ oluşturdukları üç dostun hikayesini anlatmaktadır. Ada sevgilim dediği gibi hastaneye yatmak yerine başka bir oyunun peşinden gitmeyi tercih eder. Üç arkadaşım vermiş olduğum mücadeleyi anlatan bir dizi yapımı. Zeytin ağacı dizisi ünlü oyuncu kadrosu ile gündem olmaktansa çektikleri sahne sayesinde gündem olmaya başladılar.

lll

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat