Magazin

Türkiye’yi terketmişti! Öyle Bir Geçer Zaman ki Mete Horozoğlu bakın şimdi ne yapıyor

Ünlü oyuncu Mete Horozoğlu geçtiğimiz günlerde Amerika'ya yerleşmişti. Ünlü oyuncunun Amerika'da ne yaptığı ortaya çıktı.

Ünlü oyuncu Mete Horozoğlu son zamanlarda ekranlardan uzak kalması nedeniyle sevenleri tarafından merak edilmişti. Bir dönem ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinde canlandırdığı Soner karakteri ile hafızalarda yer etmiş ve pek çok kişi tarafından çok sevilmişti. Ardından bir dönemin efsane olarak adlandırılan dizilerinden ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ dizisinde de performansı ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Ünlü oyuncu Mete Horozoğlu, darbe girişiminin ardından yapılan soruşturma kapsamında FETÖ terör örgütüne üye olma suçlaması ile soruşturmaya tabii tutulmuştu. Yapılan soruşturmanın sonucunda ise terör örgütü ile bir ilgisinin olmadığı, yeterli delillerin olmadığı ve bu sebeple soruşturmaya neden olmadığına karar verildi.

Mete Horozoğlu Türkiye’yi Terketti

mete2

Soruşturmanın sonuçlanmasının ardından oldukça yıpranan ünlü oyuncunun radikal bir karar vererek ülkeyi terkettiği öğrenildi. Şimdilerde ABD’ye yerleşen ünlü oyuncu kameralardan, magazinden uzak sade bir yaşam sürmeye devam ediyor. Su altı sporları ile ilgilenen ünlü oyuncunun bu süreçte eğitmenlik yaptığı da öğrenildi. Oyuncu kameralar karşısına geçmek yerine yeniden tiyatro sahnelerine döndü. Şimdilerde oyunculuk hasretini tiyatro ile gidermeye çalışıyor.

Yeni Tiyatro Oyunu Ortaya Çıktı!

mete3

Kendisi gibi oyuncu olan ve Amerika’ya yerleşen Erdem Baş ile bir tiyatro oyununa başladığı öğrenildi. Tiyatro oyununun hazırlıklarının tamamlanmasının ardından seyirci ile buluşmaya başladı. Oyunun ismi ‘Ormantik Komedi’ olarak açıklandı. İkilinin Amerika’da buluşmasının ardından birlikte yeni bir oyuna başlamaları üzerine sık sık birlikte vakit geçirdikleri ve bu anları da sosyal medya hesaplarında paylaştıkları biliniyor. Ünlü oyuncu Mete Horozoğlu’nun ilerleyen dönemlerde ülkeye yeniden dönüp dönmeyeceği merak konusu olmuştu. Ünlü oyuncunun Amerika’da keyfinin yerinde olduğu ve orada yeni bir hayata başladığı öğrenildi. Ülkede sergilenen tiyatro oyunu da büyük ilgiyle karşılanıyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat