Dizi / Film

Umut kesilmişti, Gönül Dağı oyuncusundan bomba haber geldi! Sevilen oyuncu diziye yeniden dönüyor

Umut kesmişlerdi fakat Gönül Dağı’nın o oyuncusu diziye tekrar dönüyor. Peki bu oyuncu kim? Kimse bunu beklemiyordu. 

Gönül Dağı dizisinin sevenlerine en güzel haber geldi. Dizinin sevilen ismi tekrardan diziye geri dönüyor. Kimse bu durumu beklemiyordu. Peki, diziye dönecek olan ünlü oyuncu kim? Hepsi ve daha fazlası haberin devamında sizlerle.

jj 2

Gönül Dağı dizisinin hangi oyuncusu sete geri dönüyor?

TRT’nin reyting rekorları kırmış olan dizisi Gönül Dağı ile ilgili yaşanan son gelişme dizinin hayranlarını sevindirdi. TRT ekranlarının cumartesi akşamına damgasını vurmuş olan dizi Gönül Dağı’nda geçen günlerde ise flaş bir gelişme yaşandı. Köprü filmi ve Ferhat Eşsiz imzalı dizisinin 3. Sezonu öncesi yine flaş bir ayrılık gündeme gelmişti. Oyunculukları ve Yahya Samancı’nın başarılı rejisi ile de çok konulmuş olan diziden Selami Ferses’e hayat veren ünlü oyuncu Eser Eyüpoğlu ayrılmıştı. Sahne programlarına da ağırlık vermek isteyen ünlü oyuncu Eser Eyüpoğlu’nun ajansı da oyuncunun yeni projeler için gayet müsait olduğunu açıklamıştı. Ancak taraflar arasında yeni gelişmeler meydana geldi. Ünlü oyuncu  Eser Eyüpoğlu ise tekrardan Gönül Dağı dizisine dönme kararı aldı. Kararı sonrası takipçilerini sevindiren Eser Eyüpoğlu ise ne zaman diziye dahil olacak bilinmemektedir.

iii

Eser Eyüpoğlu Gönül Dağı’na tekrar dönüyor.

Ünlü oyuncu Eser Eyüpoğlu Gönül Dağı dizisine tekrar dönüyor. Eser Eyüpoğlu yeni gelişmeyi ‘Gönül Dağı’nı özleyenler bir el kaldırsın. Yeni sezonda hepiniz ile görüşmek üzere.’ Mesajı ile sosyal medya sayfasından yayınladı. Eskişehir Sivrihisar’da çekilmeye başlayan projenin ise yeni kadın oyuncusu ise merak konusu. Berk Atan’ın dizideki partneri kim olacak? Gönül Dağı dizisinin yeni kadın oyuncusu ise ilerleyen bölümler de belli olacak. Gönül Dağı dizisinin yeni sezon çekimleri ise ağustos ayının ortasında başlayacak. 66. Bölümü ile yeni sezon çekimleri başlayacak olan Gönül Dağı’nın kadın oyuncusu da belirlendiği zaman dizi severler rahat bir nefes alacak. Eser Eyüpoğlu’nun ise önümüzdeki sezon kaçıncı bölümde diziye gireceği ise henüz bilinmemektedir.

hhhhh

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat