Magazin

Uraz Kaygılaroğlu ve Pınar Deniz Avcı dizisiyle bombayı patlattı! Pınar Deniz’in dizideki yeni imaji ortalığı yıktı geçti

Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu çok konuşulacak bir proje için bir araya gelecekler. İkilinin Avcı isimli projesi şimdiden çok konuşulacak.

Disney Plus platformu yeni dizileri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Yayın hayatına başlamasının ardından yeni projelerle de oldukça dikkat çeken platformun şimdilerde Avcı dizisi üzerine çalıştığı biliniyor.  Avcı dizisinin başrolleri için Uraz Kaygılaroğlu ve Pınar Deniz’in bir araya geldiği öğrenildi.

Avcı dizisinin yapımcılığını BKM’nin üstlendiği öğrenildi. Yönetmenliğini ise Soner Caner yapacak. Dizinin çekimleri başlamışken yeni görüntüler de sosyal medyada yayılmaya devam ediyor.

Avcı Dizisinin Detayları Belli Olmaya Başladı

Avcı dizisinin başrol kadın oyuncularından olan Pınar Deniz’in dışında Uraz Kaygılaroğlu, Tolga Tekin, Ahmet Rıfat Şungar, İpek Çiçek ve Serhat Kılıç gibi önemli isimler yer alıyor. Dizinin hikayesi merak edilirken suç gerilim ve mizahın bir arada olduğu bir konusunun olduğu açıklandı. Orijinal bir dizi olarak dikkat çeken Avcı, çekimlerin bitmesinin hemen ardından platform üzerinde yerini alacak.

Pınar Deniz Güzelliğiyle Büyülüyor!

pinar2

Yargı dizisinde Ceylin karakteri ile gündeme gelen Pınar Deniz yeni bir projede yeni bir karakterle karşımıza çıkacak. Bu süreçte ünlü oyuncunun tarzı da merak ediliyor. Dizide henüz nasıl bir karaktere hayat vereceği de bilinmiyor. Çekimlerden gelen sahnelere göre oldukça cesur anların da bulunduğu ifade ediliyor.

Pınar Deniz ile Uraz Kaygılaroğlu’nun enerjisi de izleyici tarafından şimdiden merakla beklenenler arasında yer alıyor. Güzel oyuncunun yeni sezonda Yargı dizisine tüm hızıyla devam edeceği de gelen bilgiler arasında yer alıyor. Yargı dizisinin yeni sezonunda da izleyiciyi ekrana kilitleyecek pek çok yeni gelişmenin yaşanması bekleniyor. Pınar Deniz son iki yıl içerisinde gerçekleştirdiği projelerle birlikte en çok çalışan oyuncular arasında yer alıyor. Reklam yüzü olarak da pek çok markanın dikkatini çeken güzel oyuncunun sevenleri bu durumdan oldukça memnunlar.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat