Magazin

Uzun zaman sonra görüntülenen Aysun Kayacı’nın son haline beğeni yağdı, eşi Efe Kapancı bakın kimmiş

Uzun zaman sonrasında görüntülen ünlü oyuncu Aysun Kayacı’nın son halini görenler ünlü oyuncuya beğeni yağdırdı. Eşi Efe Kapancı ise bakın kim çıktı.

Yıllar sonra Türkiye’ye dönen Aysu Kayacı’nın son halini görenler şok oldu. Magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü oyuncu Aysun Kayacı özel hayatı ve eşinin ne iş yaptığı ise merak konusu olmaya başladı. 2012 yılında bankacı Efe Kapancı ile evlenen ünlü oyuncu Aysun Kayacı eşinin işi dolayısıyla uzun yıllar Londra’da yaşamaktaydı. Ünlü oyuncu Aysun Kayacı’nın son hali ve eşi Efe Kapancı ile ilgili tüm bilgiler haberimizin devamında sizlerle .

58

Aysun Kayacı ve eşi Efe Kapancı Türkiye’ye geldi

Bir dönemlerin en gözde modellerinin başında gelen Aysun Kayacı yıllar sonra ortaya çıktı. 2012 yılında yurt dışına taşınmış olan ünlü model Aysun Kayacı geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye geldi. Bodrumda tatil yapmakta olan Aysun Kayacı siyah mayosu ile objektiflere takıldı. Aldığı kilolar ile dikkatleri üzerine çeken 43 yaşındaki ünlü model Aysun Kayacı’nın özel hayatı da merak konusu oldu. Ünlü isim Aysun Kayacı 2012 yılında bankacı olan Efe Kapancı ile dünya evine girerek Londra’ya yerleşti. Uzun yıllardır Londra’da yaşayan modelin eşi ise, ülkede yatırım bankacılığı yapmakta.

88

Aysun Kayacı’nın son hali dikkatleri çekti

Bir süredir Londra’da yaşayan ünlü model Aysun Kayacı Türkiye’ye Bodrum’a tatil yapmaya geldi. Son hali ile de merak edilen Aysun Kayacı, siyah mayosu ile plajda objektiflere yansıdı. Aldığı kilolar ile dikkat çeken ve görüntülendiğini fark edince eli ile karnını gizleyen Aysun Kayacı akıllara hamilelik iddiasını getirmiş oldu. Aysun Kayacı Doktorlar dizisinde çok başarılı bir oyunculuksa imza atmış, yaptığı modellikler ile de adından sıkça söz ettirmiştir. Ünlü model ve oyuncu olan Aysun Kayacı hamile mi? Sorusu ise merak edilmektedir. Fakat ünlü modelden herhangi bir açıklama gelmediği için konunun doğru veya yanlış olduğu ise henüz bilinmemektedir. Şimdilerde Aysun Kayacı Bodrumda eşi ile birlikte tatil yapmaktadır.

62ed1384b57f150f6cf39730

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat