Magazin

Vahide Perçin yeni dizi Hakime Hanım’la geliyor! Başrol değişmişti şimdi dizinin adı…

Yer aldığı projelerle yıllardır adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Vahide Perçin, şimdilerde yeni projesi Hakime Hanım ile milyonların gönlünü kazanmayı başarmıştı. Usta oyuncunun yer alacağı yeni dizi için farklı gelişmeler açıklanmaya devam ederken şimdilerde projenin adının da değiştirileceği ifade edildi. İşte, Vahide Perçin’in tekrar sete çıkacağı açıklanan o yeni dizi projesine dair merak edilen tüm detaylar.

Ekranların en sevilen oyuncuları arasında gösterilen Vahide Perçin, şimdilerde adının geçtiği farklı projelerle de gündeme bomba gibi düşmeye devam ediyor. Özellikle Bir Zamanlar Çukurova dizisinde hayat verdiği Hünkar Yaman karakteriyle milyonların beğenisini kazanan usta oyuncu, şimdilerde yeni bir proje ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Son günlerde birçok diziden teklif aldığı belirtilen Vahide Perçin, son olarak Hakime Hanım dizisinde karar kılmış ve imzaları atmıştı. Fakat ünlü oyuncunun yer alacağı projede şimdilerde birtakım değişikliklerin yapılacağı da gündeme geldi. İşte, Vahide Perçin’in tekrar hayranlarıyla buluşacağı Hakime Hanım dizisiyle ilgili ortaya çıkan son gelişmelerin merak edilen tüm detayları.

Vahide Perçin’in yeni dizisi Hakime Hanım’ın adı değiştirildi!

Şimdilerde ekranlara geri dönebilmek için kolları sıvayan ve Hakime Hanım dizisinde yer alacağını açıklayan Vahide Perçin, projenin değiştirilen özellikleriyle adeta şoka uğradı. Henüz prova çekimleri başlayan dizi için önce Cem Davran ile anlaşılmış fakat şok bir kararla Cem Davran’ın yerine Mustafa Uğurlu’ya başrol verilmişti.

Şimdilerde isminin de değiştirileceği ifade edilen Hakime Hanım projesi için son olarak ‘’Benim Mutlu Ailem’’ adında karar kılındı. Üstelik dizide usta oyuncu Vahide Perçin’in ‘’Hakime Ülkü’’ karakterine hayat vereceği ve daha çok davalara ve farklı insan öykülerine yer verileceği açıklandı.

616x321 vahide gordum percin kimdir bir zamanlar cukurova hunkar kimdir kac yasinda nereli 1602508765058

Sosyal medya Vahide Perçin’in yeni dizisiyle adeta sallandı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da en güçlü isimler arasında gösterilen Vahide Perçin, şimdilerde yeni projesi Benim Mutlu Ailem ile platformları sallamayı başardı. Birçok kullanıcı, usta oyuncuya yeni projesi için başarılar dilerken yapım ekibinin çok doğru bir karar aldığını ve Vahide Perçin’in diziye renk katacağını ifade etti. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Vahide Perçin’in dizide görüleceği ilk bölümü sabırsızlıkla beklemeye başladı.

t25 hakime hanim daha baslama 518

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat