Magazin

Çılgın Dondurmacı çığırından çıktı! Taytlı müşterisinin iç çamaşırsız dansıyla olay oldu ‘’Boynuna kadar çekseydin o taytı’’

TikTok platformunun en ünlü isimlerinden olan Çılgın Dondurmacı lakaplı Mehmet Dinç, şimdilerde paylaştığı son videosuyla gündem olmayı başardı. Antalya’daki dondurma dükkanına gelen taytlı ve iç çamaşırsız bir kadının dans videosunu kişisel hesabında paylaşan ünlü fenomen, herkesin ağzını açık bıraktı. İşte, Çılgın Dondurmacı’nın çılgınlar gibi dans eden o müşterisine dair merak edilen tüm detaylar.

TikTok platformunda paylaştığı videolarla kısa sürede büyük bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Çılgın Dondurmacı lakaplı Mehmet Dinç, her geçen gün ağızları açık bırakan olaylara imza atmaya devam ediyordu. Antalya’da işlettiği dondurma dükkanının önünde kadınlarla dans ederek kişisel hesabında paylaşan ünlü fenomen, bu sefer işin dozunu fena halde kaçırdı.

Antalyalı Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç, geçtiğimiz günlerde kendisine gelen bir kadın müşterisini videoya çekip TikTok’a atınca ortalığı ayağa kaldırmayı başardı. O kadın, yaptığı dans figürleriyle akılları başlardan alırken kıyafetiyle de yürekleri hoplattı. İşte, Çılgın Dondurmacı’nın herkesin ağzını açık bırakan o müşterisine dair merak edilen tüm detaylar.

Çılgın Dondurmacı’nın taytlı müşterisi herkesin ağzını açık bırakmayı başardı!

Sosyal medyanın en sevilen isimleri arasında yer alan Çılgın Dondurmacı, geçtiğimiz günlerde çıkardığı Kalbimsin şarkısıyla müşterilerini ağırlamaya devam ediyordu. Özellikle kadın müşterilerinin dans ettikleri videoları paylaşarak milyonlarca görüntülenmeye ulaşmayı başaran ünlü fenomen, geçtiğimiz günlerde kendisine gelen taytlı müşterisiyle ağızları açık bırakmayı başardı.

Ten rengi bir tayt giyen ve taytından iç çamaşırı giymediği de belli olan o kadın hem Antalya’daki hem de sosyal medyadaki izleyicilerin her birinin yüreklerini hoplattı. Dans figürleriyle bir anda ünlü olmayı başaran o kadın için kısa sürede binlerce beğeni ve övgü dolu yorumlar yapıldı.

clgn

Sosyal medya Çılgın Dondurmacı’nın son paylaşımıyla adeta çalkalandı!

Sadece TikTok’da değil tüm sosyal medya platformlarında bir hayli ünlü olduğu bilinen Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç, taytlı ve iç çamaşırsız şekilde dans eden o müşterisinin görüntüleriyle bir anda en çok konuşulan konulardan biri olmayı başardı. Birçok kullanıcı, ‘’Tayt ikiye bölünmüş!’’ ve ‘’Taytı boğazına kadar çekseydin!’’ tarzında yorumlarda bulundular. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Çılgın Dondurmacı tarafından yapılacak yeni paylaşımları dört gözle beklemeye başladı.

clgn2

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat