Magazin

Verdiği kilolarla gündem olmuştu! Pelin Karahan zayıflama sırrını açıkladı, bu şekilde yaparak 48 kiloya düşmüş

Verdiği kilolar ile gündeme gelen Pelin Karahan zayıflama sırrını açıkladı. Yaptığı yöntemle 48 kiloya düşmüş.

Pelin Karahan en çok takipçi sayısına ulaşmış ünlü annelerden bir tanesi. 2 erkek çocuğu olan ünlü oyuncu Pelin Karahan zayıflık sırrını açıkladı. İşte Pekin Karahan’ın zayıflık sırları haberimizin devamında

pelin karahan

Pelin Karahan’ın zayıflık sırrı nedir?

İki erkek çocuk sahibi olan Pelin Karahan fit ve sağlıklı görünümü ile dikkat çeken ünlülerden birisidir. Peki ünlü oyuncu ve sunucu olan Pelin Karahan’ın zayıflık sırrı nedir?

Vermiş olduğu röportajda ünlü oyuncu Pelin Karahan fit vücudunu ketojenik beslenmeye ve aralıklı oruç yapmaya borçlu olduğunu dile getirdi. Tabi sadece bu yöntemlerle de sınırlı kalmadı. Fit ve sağlıklı görünen vücudunun sırlarını ise şu şekilde dile getirdi. İşte Pelin Karahan’ın zayıflık açıklamaları.

pelin karahan b9ne cover.jpg

Ünlü oyuncu ve sunucu Pelin Karahan zayıflık sırlarını açıkladı

Ünlü oyuncu zayıflık sırları hakkında şu sözleri dile getirdi. “Bir diyetisyenim var, onunla hep çalıştık ve ketojenik beslenme yaparak çok kilo verdim. Bunu biraz da aralıklı yaptığım oruç sistemine borçluyum. Aynı zamanda düzenli olarakta spor yaptım. Aslında zayıflamaktan ziyade başta sağlığım için başlama kararı aldım. Bağırsağındaki ilgili bir sıkıntım vardı ve kendimi çok şiş hissediyordum. Akşamları ise hamile gibi karnım oluşuyordu. Ama ben bu süreç içinde kendime iyi gelen şeyi buldum. Çok karbonhidratlı ve şekerli besleniyordum. ‘Ne gersen o’sun’ derler ya benim bu sürecim biraz da bunu değiştirebilmek adına başladı. Tatil de ise başladım bu sürece. En zor zamanlarımda. Herkes yiyip içerken ben orada bir yerde kendimi durduruyordum. Her sabah yürüyüşümü yaptım, antremanlarımı yaptım ve diyetime ise yavaş yavaş başladım. Vücudumu ise biraz toparlamış oldum. Dolayısı işe 10 kilo yağdan verip üzerine bir de kas oranımı arttırmış oldum. Bunlar ise bana çok iyi geldi, artık kendimi çok daha iyi hissediyorum. Şu an ise 48 kiloyum ve son üniversite yıllarımın başında da bu kilodaydım.

oyuncu pelin karahan igne iplige dondu boks yapan unlu oyuncu son hali sasirtti 1647076983 2952

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat