Teknoloji

Whatsapp gruplarında çok sevilecek yeni özellik! İşte kullanmak icin sabırsızlandıran özellikleri

Whatsapp üzerinde çalıştığı yeni güncellemeleri arka arkaya açıkladı. Bu süreçte kullanıcıları heyecanlandıran özellikler ortaya çıktı. İşte detaylar...

Whatsapp kullanıcı deneyimini geliştirmek ve teknoloji gelişmelere ayak uydurabilmek için sürekli yeni güncellemeler ile kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Online mesajlaşma platformu hakkında sık sık bazı iddialar ortaya atılıyor. Özellikle mesajlaşma uygulamasının ücretli olacağı konusunda da bazı iddialar gelmeye devam ediyor. Bu iddialara inat Whatsapp kullanıcıların yüzünü güldürmek için harekete geçmeye devam ediyor.

Sohbet platformu üzerinde bazı yeni özelliklerin gündeme gelmesi bekleniyor. Özellikle grup yöneticileri yeni güncellemelerin hayata geçmesinin ardından uygulama üzerinden daha fazla kontrol sağlayabilecekler.

Grup Mesajları Silinebilecek!

whatsapp2

Yeni güncelleme şimdilerde küçük bir grup üzerinde test ediliyor. Test sonuçlarının başarılı olması halinde tüm kullanıcılara sunulacak. Grup yöneticileri yeni güncelleme ile birlikte kendilerini oldukça ayrıcalıklı hissedebilecekler.

Kalabalık bir grup içinde yönetici olan kişiler bir anlamda tüm grubun kontrolünü ellerinde tutabilecekler. Gruba gelen anlamsız olabilecek mesajların belirlenmesinin ardından grup yöneticisinin bu mesajı silme hakkı da bulunuyor. Özelliğin yansımaları düşünüldüğü zaman grubun toparlanması amaçlansa da aslında dikkatli ve özenli kullanılmadığı takdirde bir kaosun yaşanmasına neden olabilir. Grup yöneticilerinin bu durumu su istimal etmemeleri tavsiye ediliyor. Ancak kullanıcıları da korumak için mesajın silinmesi halinde haberdar olabilecekleri belirlendi.

Whatsapp Yenilik Üzerine Yenilik Açıklıyor!

Whatsapp üzerinden çalışmaların devam ettiği başka güncellemelerin de olduğu belirlendi. Bir sohbet butonu üzerinde test çalışmaları devam ediyor. Bu sohbet butonu ile birlikte kullanıcılar uygulama üzerindeki yeni özellikleri, mevcut özelliklerin iyileştirilmesi için yapılan çalışmaları ve bazı kullanım ipuçlarını görebilecekler. Yakın zamanda üzerinde yapılan çalışmaların bitmesinin ardından bu hizmetin tüm kullanıcıların kullanımına sunulması bekleniyor. Whatsapp her geçen gün açıkladığı yeni özelliklerle birlikte kullanıcıları şaşırtmaya devam edecek gibi görünüyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat