Teknoloji

Whatsapp yine kendini aştı! Bu güncelleme gelmiş geçmiş en iyi özellik olacak

WhatsApp’a gelecek olan bu güncelleme son zamanların en iyi güncellemeleri arasında yer alacak. Gündeme damgasını vuran bu özellik şimdiden birçok kişi tarafından merak bekleniyor. Güncellemeyle birlikte gelecek olan bu özellik herkesin ilgisini çekti.

Popüler mesajlaşma uygulamaları arasında yer alan WhatsApp, yeni özelliğiyle gümbür gümbür geliyor. Herkesin dikkatini çeken bu özellik son zamanların en iyi özellikleri arasında yerini alacak. Güncelleme haberiyle gelen WhatsApp, yeni özelliğiyle birçok kullanıcısını sevindirmeye hazırlanıyor. Güncellemeyi duyanlar şimdiden merakla gelecek olan o özelliği bekliyorlar. 2 milyardan fazla kişinin kullandığı bu uygulama sık sık güncellemeleriyle adından bahsettiriyor. Uygulamada birçok özellikle bulunurken bu özelliklere bir yenisi daha eklenecek. İşte WhatsApp’a gelecek olan o yeni özellik…

indir 1

WhatsApp yeni özelliğiyle diğer uygulamaları unutturacak

Mesajlaşma uygulamaları arasında en çok kullanılan uygulamalardan biri olan WhatsApp, yepyeni bir özellik ile geliyor. Mesajlaşma, video, fotoğraf, belge, ses dosyası, sesli ve görüntülü arama sağlayan bu uygulama yeni gelen bu özellikle gelmiş geçmiş en iyi özelliğini getiriyor. Görüntülü arama özelliğine sahip olan WhatsApp, artık görüntülü aramalarda avatar ile katılmanızı sağlayacak. Diğer uygulamalarda avatar’a benzer özellikler bulunurken WhatsApp’ta bu özelliği getireceğini duyurdu.

images

Görüntülü aramalarda avatar kullanılabilecek

Dünya çapında 2 milyara yakın insanın kullandığı bu uygulama özelliklerine özellik eklemeye devam ediyor. Gündemde sık sık yeni özellikleriyle anılan bu uygulama yepyeni bir özellikle gelmeye hazırlanıyor. Görüntülü arama özelliğine sahip olan bu uygulamaya artık avatar özelliği geliyor. Görüntülü aramalarda kullanabileceğiniz bu özellik, şimdiden birçok kişinin dikkatini çekti.

Meta, Apple, Snapchat’in benzerlerini kullandığı avatarlar artık WhatsApp’a da geliyor. Herkesin şimdiden ilgisini çeken bu özellik oldukça merak ediliyor. Görüntülü aramalara avatarınızla katılmanızı sağlayan bu özellik son beta güncellemesinin ardından kullanılabilecek. Yeni özellikle birlikte görüntülü arama sırasında avatar’a geç seçeneğiyle bu özelliği kullanabilirsiniz. Aynı zamanda profil resmi olarak da avatar’ı kullanma imkanı sunmaktadır. Test aşamasında olan bu özellik yakın zamanda kullanılacak.

images 1

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat