Magazin

Yabancı Damat Niko’su Özgür Çevik yıllar geçse de aynı! Son halini gören hayret ediyor “filinta gibi”

Yabancı damatın Niko’su  Özgür Çevik yıllar geçsede eski halini kaybetmedi. Son halini gören takipçileri ise hayret ediyor.

Yabancı Damat’ın  Nikosu yıllara meydan okudu. Özgür Çevik yakışıklılığına hiçbir şey kaybetmedi. Bir dönem ekranın en çok izlenen dizilerinden olan Yabancı Damat dizisinde  Niko rolüne yer alan ve yunan damadı canlandıran Özgür Çevik son hali ile görenlerin hepsini şaşırttı. Şimdilerde 40 yaşında olan ünlü oyuncunun seneler sonra yakışıklından bir şey kaybetmemiş olması dikkatleri çekti.

kk 1

Özgür Çevik’in şimdiki hali görenleri şaşırttı.

Kırgın çiçekler, kavak yelleri ve Avrupa Yakası gibi pek çok dizide rol almış olsam Özgür Çevik Yabancı Damat dizisinde oynadı Niko karakteri ile yediden yetmişe herkesin gönlünü kazanmıştı.  Türk ve yunan ailelerin eğlenceli hikayesini konu almış olan dizide Özgür Çevik’in oyunculuk performansı çokça beğenilmiştir. Yayınlandığı yıllarda beğeniyle izlenmiştir. Rol arkadaşı nehir Erdoğan ile birlikte mükemmel bir projeye imza atmış oldular. Türk Yunan dostluğunu anlatan harika bir dizi projesiydi.

odggr

Özgür çevik yıllara meydan okudu

Yabancı damatın Nikosu Özgür Çevik yıllara meydan okudu.5 yaşına kadar İstanbul’da büyümüş olan ünlü oyuncu Özgür Çevik 2004 yılında akademi Türkçe yarışması ile tanınmıştır. 2004 ve 2007 yılları arasında kanal D’de yayınlanan Yabancı Damat adlı dizide Niko karakterini canlandıran isim Avrupa Yakası’nda  konuk oyuncu olarak katılmış ve Kavak Yelleri’nde konuk oyuncu olarak kendi ismiyle oyun oynamıştır. Uzun bir süredir ekranlarda yer almayan Özgür Çevik son olarak ise İyilik dizisi ile ekranlara dönüş yapmıştır. Ünlü oyuncu Özgür Çevik’in son halini görenler Ve de seneler içindeki değişimini görenler çok şaşırdı. Ünlü oyuncunun eski halini hiç kaybetmediği görüldü. Yıllara meydan okuyan Özgür Çevik sevenleri tarafından bu başarıyı nasıl sağladığı  ise merak konusu olmuştur.  Ünlü oyuncu Özgür Çevik yakın zamanda ekranlara dönecek mi henüz bilinmemektedir. Ünlü oyuncunun teklif alıp almadığı veya da bir yapımcı  ile görüşüp görüşmediğim bilinmemektedir.

ozgr

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat