Dizi / Film

Yalı Çapkını Seyran ve Ferit’in o sahnesi konuşulmuştu! Bir öpüşme sahnesi daha sızdı, bu kez bakın kiminle

Star TV ekranlarının iddialı yapımlarından biri olan Yalı Çapkını dizisi her bölümüyle gündemde ses getirmeye devam ediyor. Son bölümde Seyran ile Ferit’in öpüşme sahnesi gündemi derinden sallarken, o bölüm reyting rekorları kırdı. Şimdi de dizinin gelecek bölümlerinden bir sahne sosyal medyaya sızdı. 

Ekranların sevilen dizilerinden biri olan Yalı Çapkını dizisi son bölümüyle gündeme damga vurmuştu. Seyran ile Ferit’in öpüşme sahnesi izlenme rekoru kırarken, dizinin total grubu reytingi de ilk defa 15’e yaklaştı. Son olarak Seyran ile Ferit’in gelecek bölümlerdeki öpüşme sahnesi sosyal medyaya sızdırıldı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Son bölümdeki o sahne izlenme rekoru kırdı

Yalı Çapkını dizisi hem başarılı oyuncu kadrosu hem de senaryosuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Oyuncu kadrosunda; Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu, Beril Pozam, Buçe Buse Kahraman, Gülçin Santırcıoğlu, Diren Polatoğulları, Çetin Tekindor, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Doğukan Polat, Emre Altuğ, Menderes Samancılar, Teksik Pircanli gibi isimler rol alıyor. Dizi yayınlandığı ilk bölümden itibaren geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarırken, son bölümde Ferit’in New York’a gitmeye karar vermesinden sonra Seyran bu kararından vazgeçirmek için aniden öpmüştü. Bu sahne gündeme damga vururken, izlenme rekoru kırdı. 

222 dcyg

O sahne sızdırıldı

Öpüşme sahnesi gündemde ses getirirken, şimdi de dizinin gelecek bölümlerindeki bir öpüşme sahnesi daha gündeme damga vurdu. 13. bölümde Seyran ve Ferit’in öpüşme sahnesi gündemde ses getirirken, bu sefer de dizinin gelecek bölümünde Pelin ve Ferit’in öpüştüğü görülüyor. Sosyal medya gündeminde yayılan bu görüntünün ardından görenler de oldukça şaşırdı. 

Son bölümdeki o sahnenin ardından şimdi de gelecek bölümde neler yaşanacağı merak konusu oldu. 23 Aralık 2022 Cuma akşamı 14. bölümüyle ekranlara gelecek olan dizi izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Dizinin izleyicileri Ferit’in New York’a gitme kararından dönüp dönmeyeceğini merak ediyor. Bunun yanı sıra Halis Ağa’nın sağlık durumunun nasıl olacağı da merak edildi. 

3333 i5l7

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat