Magazin

Yaprak Dökümü Leyla’nın her yeri estetik çıktı! Doğal güzel sananlar şok yaşıyor, Gökçe Bahadır’ın o hali gündem oldu

Yaprak Dökümü dizisinin Leyla’sı Gökçe Bahadır estetik güzeli çıktı. Daha güzel sananlar bu haberi okuduktan sonra şok olacaklar. Gökçe Bahadır’ın bu halini gören takipçileri attığı fotoğraf ile yıkıldı.

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır Hayat Bilgisi dizisi ile adını duyurduğu yıllarda henüz çok gençti. Törpüle Yeliz karakteri ile gelecek vaadeden güzel oyuncu Yaprak Dökümü’nün Leyla’sı olarak kendini iyice göstermiş oldu. Oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de dikkat çekmeye devam eden Gökçe Bahadır şimdilerde Instagram‘da 1.6 milyon  kişi tarafından takip ediliyor. Geçen yıllar ile birlikte görüntüsü dr  oldukça değişen Gökçe Bahadır kariyerine başladığı ilk zamanlardan bu yana değişimi ile gündeme geldi. İşte Gökçe Bahadır’ın estetiksiz hali haberimizin detayında sizlerle

ggg 1

Gökçe Bahadır estetikli mi?

40 yaşında olan ünlü oyuncu Gökçe Bahadır ve müzisyen işi Emir Ersoy 25 Şubat‘ta Alaçatı‘da dünya evine girmişti. Oyunculuktaki başarısını şarkıcılık yaparak da kanıtlayan Gökçe Bahadır, müzisyen eşi Emir Ersoy ile verdiği konserlerle de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Son olarak ise Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy Alaçatı‘dan aldıkları yeni evleri ile gündeme gelmişlerdi. Çok sevdikleri tatil cennetine yatırım yapan çift milyonluk villanın  yeni sahipleri olmuş oldu. Bir çok ünlü isimle de komşu olmuş olan Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy çifti evlerine tadilat yaptırıp yerleşmişti. Gökçe Bahadır’ın kariyerinin ilk  zamanlarındaki hali sosyal medya üzerinde gündeme geldi.

g

Gökçe Bahadır’ın son hali

Şubat ayında Alaçatı’da  dünya evine giren Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy çifti yeni evlerini ise  Alaçatı’dan  almışlardı. Çok sevdikleri tatil cennetine yatırım yapan çift 5 milyon TL’lik villa satın aldılar. Yeni evli çift birçok ünlü isimle komşu olmuştu.  Oyunculuk hayatının yanı sıra şarkıcılıkta da kendini göstermiş olan Gökçe Bahadır on parmağında on marifet var dedirtti. Mükemmel bir düğüne imza atan Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy çifti Çeşme’den bir ev satın almak isteyip istedileri gibi evi ise sonunda buldular.

gg

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat