Magazin

Yargı dizisinde kartlar yeniden dağıtılacak! Bir oyuncu gidiyor başka oyuncu geliyor, bu haber hem herkesi üzecek hem sevince boğacak

Yargı dizisi yeni sezona hazırlanırken kartlar yeniden dağıtılacak. Diziye yeni isimlerin geleceği düşünülürken yeni bölüm senaryosu da merakla bekleniyor.

Geçtiğimiz sezonun en çok izlenen ve en çok ses getiren dizilerinden birisi olan Yargı yeni sezon bölümleriyle de oldukça dikkat çekecek gibi görünüyor. Farklı konusu ve oyunculuklarla birlikte sezonun en çok izlenen ve reytinglerde başarını gösteren dizisi oldu. Her hafta izleyicileri ters köşe yapmayı başaran dizi renkli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Dizinin her bölümünde farlı olayların yaşanması, oldukça zekice kurgulanmış olan bir senaryosunun bulunması bir sonraki bölümün tahmin edilmesini iyice zorlaştırdı. Yeni gelişmeler bu süreç içerisinde izleyiciyi her hafta ekranlara kilitlemeye devam ediyor.

Yargı Dizisi Yeni Sezon Gelişmeleri Merak Ediliyor!

yargi3

Yargı dizisinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alıyor. Pek çok başarılı oyuncunun da dizinin kadrosunda yer almasının ardından izleyiciyi oldukça etkilemeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezon farklı konuları ile birlikte Yargı dizisinde en çok izlenen yapımlar arasında yer aldı. Her bir karakterin kendi içerisinde farklı bir hikayesi bulunuyor.

Yargı dizisinin senaristi bir sezon boyunca oldukça fazla konuşulmuştu. Sema Ergenekon dizideki oyuncular kadar dile getirilmeye başlandı. Her hafta izleyiciyi ters köşe edecek senaryosu heyecana neden olmaya devam ediyor. Dizinin sezon finalinin mutlu sonla bitmesi beklenirken izleyiciyi büyük şaşkınlığa uğratmıştı.

Yargının Yeni Sezonundaki Büyük Sürpriz Ne?

yargi2

Dizinin yeni bölümünde nasıl bir senaryonun izleyiciyi beklediği henüz bilinmiyor. Bu süreçte izleyici oldukça heyecanlı olduğunu gösterirken, dizinin senaristi sosyal medya hesabından bir açık mezar paylaşarak ‘Dedim olabilir’ notu ile paylaştı. Bu durum diziye ölen bir karakterin yeniden gireceği ihtimallerini de getirmeye başladı. Pek çok izleyici Engin’in geri gelme ihtimalini düşünüyor. Ilgaz’ın Ceylin tarafından gerçekten öldürülüp öldürülmediği de merak konusu oldu.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat