Magazin

Yasak Elma yıldız’ı Eda Ece’den sitem dolu sözler! Aldığı kilolarla çok konuşulunca bakın ne yaptı

Ünlü oyuncu Eda Ece son zamanlarda çıkan kilolu haberlerine sitem ederken magazin muhabirlerinden ricada bulundu.

Yasak elma dizisi ile gündeme gelen ve yıllardır canlandırdığı Yıldız karakteri ile gündem olan güzel oyuncu Eda Ece oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de gündeme gelmeye devam ediyor. Yasal Elma dizisinin sezon finali yapmasının ardından güzel oyuncu soluğu tatilde aldı. Yoğun bir sezon geçiren ünlü oyuncu tüm yorgunluğunu yaptığı tatilde atmayı planlıyor.

Basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile bir dargın bir barışık sürdürdüğü ilişkisinde evlilik kararı alıp almayacakları merak konusu olmuştu. İkilinin ilişkilerine devam ettikleri ve bu süreç içerisinde keyiflerinin de son derece yerinde olduğu görüldü.

Yasak Elma Dizisinin Yeni Sezonu Merakla Bekleniyor!

eda

Ekranların en çok izlenen dizilerinden birisi olan Yasak Elma dizisi yeni sezonda yeni bölümleriyle heyecanla bekleniyordu. Sezon finalinin son derece heyecanlı bitmesinin ardından yeni bölümlerde izleyici kendilerinin neleri beklediğini düşünüyorlar.

Dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı merakla beklenirken Eylül ayının ilk haftasında ekranlara gelebileceği düşünülüyor. Dizinin yeni bölümünde oyuncu Şevval Sam’ın diziye veda edeceği konuşuluyordu. Şevval Sam yeni bir projeyle izleyicinin karşısına çıkmasının ardından bu iddialar giderek güçlendi.

Eda Ece Kilo Haberlerine Yanıt Verdi!

eda2

Güzel oyuncu Eda Ece zaman zaman kilolu olduğu yönündeki haberlerle gündeme gelmeye devam ediyordu. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Buğrahan Tuncer ile tekne tatiline çıkan ünlü oyuncunun mayolu ve bikinili görüntüleri gündeme gelmişti. Ünlü oyuncunun kilolu olduğuna dair çeşitli yorumlar yapılmıştı.

Eda Ece geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajla kiloları hakkında yapılan yorumlara isyan etti. Magazin muhabirlerinin kendisini doğru açıdan çekmediği için kilolu çıktığını ancak kilolu olmadığını söyleyen ünlü oyuncu muhabirlere sitem etti. Ünlü oyuncu Eda Ece magazin muhabirlere kendisini güzel çekmelerini istedi.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat