Magazin

Yasemin Şefkatli paylaşımlara doymadı! Eşi İdo Tatlıses’le olan paylaşımlarına beğeni yağdı

Geçtiğimiz yıl Ekim ayında hayatlarını birleştirdiklerini açıklayan İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ve ünlü manken Yasemin Şefkatli, şimdilerde çıktıkları Ege tatilinden keyifli anlarını paylaşmaya devam ediyorlardı. Ünlü çiftin pozlarına kısa sürede binlerce beğeni gelirken Şefkatli’nin mayolu ve bikinili görüntüleri, övgü dolu yorumlara tutuldu. İşte, İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ve ünlü manken Yasemin Şefkatli’nin tatilden paylaştıkları o pozlarına dair merak edilen tüm detaylar.

Seslendirdiği şarkılarla herkesin sevgilisi haline gelen İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses, Derya Tuna ile evliliğinden kucağına aldığı oğlu İdo Tatlıses’i geçtiğimiz yıl manken Yasemin Şefkatli ile evlendirmişti. Oğlunun düğünü için paraya acımadığı da bilinen ünlü isim, gelinine tam 450 bin lira değerinde bir altın kemer takmıştı.

Şimdilerde birlikte tatile çıktıkları bilinen ünlü çift, sosyal medya paylaşımlarıyla herkesi şaşkına çevirmeyi başardı. Mavi tura çıkan ikili, keyifli pozlarıyla milyonlardan beğeni almayı da başardı. İşte, İdo Tatlıses ve eşi Yasemin Şefkatli’nin o çok merak edilen paylaşımlarına dair merak edilen tüm detaylar.

İdo Tatlıses ve Eşi Yasemin Şefkatli’nin tekne keyfi olay oldu!

Geçtiğimiz yıl sadece 550 kişinin katılabildiği rüya gibi bir törenle dünya evine giren Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses, şimdilerde tatil pozlarını tüm hayranları için paylaşmaya devam ediyorlardı. Bu sene kendi teknelerinde Mavi Tur’a çıktıkları bilinen ikili, Ege koylarında denizin ve güneşin tadını çıkarıyorlardı.

Ünlü çiftin özel tatillerinden paylaştıkları fotoğraflar, milyonlarca kişi tarafından beğeni yağmuruna tutulurken Yasemin Şefkatli’nin bikinili ve mayolu halleri, kısa sürede magazin gündeminin en çok konuşulan konularından biri halini aldı. Ünlü isim, eşi tarafından çekilen o pozlarıyla kısa sürede binlerce beğeni almayı başarırken içerisinde ünlülerin de yer aldığı bir kullanıcı ordusu tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

62e8d44eea383486568f4c1b

Yasemin Şefkatli’nin tatil pozları sosyal medyayı adeta salladı!

Podyumlarda olduğu kadar sosyal medyada da güçlü isimlerden arasında gösterilen Yasemin Şefkatli, şimdilerde eşi İdo Tatlıses ile çıktıları Ege tatilinden yaptığı paylaşımlarla platformları adeta çalkalamayı başardı. Birçok kullanıcı, çiftin her daim mutlu olması temennilerini iletirken Yasemin Şefkatli için övgü dolu yorumlar yaptılar. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Yasemin Şefkatli’nin yeni paylaşımlarını dört gözle beklemeye başladı.

851

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat