Magazin

Yeni nişanlı Demet Özdemir, Buğra Gülsoy’la olan ateşli öpüşme sahneleriyle yok artık dedirtti! Oğuzhan Koç baya rahat çıktı

Evlilik hazırlığı yapan Demet Özdemir yeni projesinde Buğra Gülsoy ile kamera karşısına geçti. İkilinin öpüşme sahneleri çok konuşulacak.

Ünlü oyuncu Demet Özdemir son zamanlarda özel hayatıyla da sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Güzel oyuncu geçtiğimiz haftalarda sevdikleri ve ailesinin bir arada olduğu bir tören ile iki yıldır birlikte olduğu sevgilisi Oğuzhan Koç ile nişanlanmıştı. Oğuzhan Koç ve demet Özdemir çiftinin Ağustos ayının son günlerin hayatlarını birleştirmeleri bekleniyor.

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çiftinin evlilik hazırlıklarına tam gaz devam ettiği öğrenildi. Hazırlıklar devam ederken geçtiğimiz günlerde koronavirüs  geçiren güzel oyuncu yeni projesi için kamera karşısına geçti. Güzel oyuncunun partneri de Buğra Gülsoy oldu. Yeni projedeki yakınlaşma anları şimdiden magazin gündeminde en çok konuşulanlar arasında yer alıyor.

Demet Özdemir Evlilik için Gün Sayıyor!

Demet Özdemir magazin gündeminde de sık sık aşkları ile konuşulmaya devam ediyordu. İkilinin ilişkileri kış aylarında bitmiş ve ayrılık kararı almışlardı. Ayrılığa daha fazla dayanamayan çift ilişkilerine bir şans daha vermek istediler. Oğuzhan Koç sevgilisine sürpriz yaparak evlilik teklifinde bulundu. Çift ardından hemen evlilik kararı alarak hazırlıklara başladı. Evlilik hazırlıkları devam ederken gelecek ayın sonunda görkemli bir düğünle evlenmeleri bekleniyor.

Öpüşme Sahneleri Çok Konuşulacak

demet 1

Demet Özdemir aynı zamanda yeni projeleri ile de gündeme gelmeye devam ediyor. Yakın zamanda evet dediği bir projeyle kamera karşısına geçti. Partneri de Buğra Gülsoy oldu. Disney Plus platformu için çekilen yeni dizinin ismi ‘Dünyayla Benim Aramda’ oldu. Dizinin çekimlerinin bitmesinin ardından platformda ilk fragman yayınlandı.

MF Yapım tarafından çekilen dizide ünlü isimler de bulunuyor. Yayınlanan ilk fragmanda Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy’un öpüşme ve yakınlaşma sahneleri gündeme damgasını vurdu. Yeni fragman bu süreçte bazı yorumlara neden oldu. Oğuzhan Koç’un bu sahnelere tepkisi merak ediliyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat