Magazin

Yetişkin film yıldızından tekne pozları! Mia Khalifa pozlarıyla esti geçti ‘’Sevgilisiyle tatil yapıyor’’

Yer aldığı yetişkin filmleriyle bazı kesimlerin hayranlığını bazı kesimlerinse eleştirileri alan Mia Khalifa, şimdilerde sektörden emekliliğe ayrıldığını açıklayarak sevgilisiyle yeni bir hayata başlamıştı. Şimdilerde Instagram paylaşımlarıyla adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran ünlü isim, çıktığı tatilden verdiği keyifli tekne pozlarıyla herkesi şaşkına çevirdi. İşte, ünlü yetişkin film yıldızı Mia Khalifa tarafından paylaşılan o şok eden gönderilere dair merak edilen tüm detaylar.

Eski yetişkin film yıldızı olarak bilinen Mia Khalifa, şimdilerde yer aldığı sektörün yanı sıra özel hayatıyla da dikkatleri çekmeyi başarıyor. Sosyal medya hesabı üzerinden 27.8 milyon takipçisi için her gün paylaşım yapan ünlü isim, şimdilerde çıktığı tatilden verdiği pozlarla da herkesi şaşırttı.

Geçtiğimiz yıllarda sektörden yıpranarak emekli olduğunu açıklayan Mia Khalifa, şimdilerde Instagram platformu üzerinde yeni paylaşımlar yapmaya da devam ediyor. Şimdilerde sevgilisiyle Avrupa’yı dolaştığı bilinen ünlü oyuncu, tatil programından yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettirmeyi başardı. İşte, eski yetişkin film yıldızı Mia Khalifa’nın eğlenceli tekne anılarına dair merak edilen tüm detaylar.

Mia Khalifa göğüs dekoltesiyle görenlerin aklını başından aldı!

Kısa süre önce yetişkin film sektörünü bırakarak emekliliğe ayrıldığını milyonlarca hayranı için açıklayan Mia Khalifa, şimdilerde yeni sevgilisiyle çok farklı bir hayat yaşamaya başlamıştı. Yıllık kazancını milyonlara ulaştırdıktan sonra emekliliğe ayrılan ünlü isim, sevgilisiyle çıktığı Avrupa turuyla adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu.

Tatilinin yeni durağında arkadaş grubuyla birlikte tekne keyfi yaptığı görülen ünlü isim, sarı ve siyah detaylara sahip bikinisiyle dikkatleri çekmeyi başardı. Mia Khalifa’nın bikinindeki göğüs dekoltesi ise milyonlarca takipçisinin adeta yüreğini hoplattı. Seksi pozuna ‘’Sadece yüksekten satmasını ve düşükte almasını söyledim.’’ notunu bırakan yıldız isim, bu paylaşımıyla kısa sürede binlerce beğeni alırken yoğun bir kullanıcı ordusu tarafından övgü dolu yorumlara boğuldu.

Mia Khalifa tatil paylaşımlarıyla sosyal medyayı adeta salladı!

Şimdilerde Instagram’daki 27.8 milyon takipçisi için paylaşımlar yapmaya devam eden Mia Khalifa, bikinili pozlarıyla platformları sallamayı başardı. Birçok kullanıcı, ünlü ismin kusursuz fiziğinden hiçbir şey kaybetmediğini ifade ederken yeni yaşantısının çok daha iyi olduğunu söylediler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Mia Khalifa tarafından yapılacak paylaşımları dört gözle beklemeye başladı.

15049946

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat