Magazin

Yıldız Asyalı sahnede düştü! Sosyal medya paylaşımı herkesi güldürdü ‘’İki şekil yapayım derken…’’

Hayat Bilgisi dizisiyle bir anda şöhrete kavuşan ve yıllardır adı Arda Kural ile aşk söylentilerine karışan Yıldız Asyalı, geçtiğimiz günlerde verdiği bir konser sırasında yere düşerek herkesin ağzını yüreğine getirdi. Keman çalarken dans etmeye çalışan ünlü ismin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı o açıklama da herkesi kahkahaya boğdu. İşte, ekranların sevilen ismi Yıldız Asyalı’nın sahnede yaşadığı o talihsiz anlara dair merak edilen tüm detaylar.

Yer aldığı projelerle adından sıklıkla söz ettiren Yıldız Asyalı, şimdilerde farklı konularla da magazin gündemini çalkalamaya devam ediyor. Özellikle Eyvah Babam, Hayat Bilgisi ve Eyvah Kızım Büyüdü dizileriyle büyük bir üne kavuşan güzel isim, şimdilerde müzik sektörüne adım atmasıyla da herkesi şaşkına çevirmeyi başarmıştı.

Arda Kural ile uzun bir süre adı aşk dedikodularına karışan ünlü isim, şimdilerde ekranlardan uzak kalsa da müzik adına sahne almaya devam ediyordu. Fakat geçtiğimiz günlerde Yıldız Asyalı’nın yaşadığı o kaza sevenlerinin yüreğini ağzına getirdi. İşte, ünlü oyuncu Yıldız Asyalı’nın sahnede düştüğü görüntülere dair merak edilen tüm detaylar.

Yıldız Asyalı keman çalayım derken sahneden düştü!

Geçtiğimiz aylarda yeni müzik çalışmalarına başladığını ve keman öğrendiğini ifade eden Yıldız Asyalı, sevdiği arkadaşlarının konserlerinde yer alarak müzik alanında da boy göstermeye devam ediyordu. Bir konser sırasında keman çalarak herkesi mest eden ünlü isim, kendisini müziğe kaptırınca bir anda yere düştü.

Ayağını monitörün üzerine koyarak keman çalarken dans etmeye çalıştığı görülen ünlü isim, seyircilerin gözü önünde bir anda yere düştü. Bu görüntülere sosyal medya hesabı üzerinden espirili bir yanıt veren Yıldız Asyalı, ‘’Kırk yılın başı dekolteli bir şekilde dans yapacakken ben. İki şekil yapayım derken monitörü de yedim.’’ ifadelerini kullandı. Yıldız Asyalı’nın başına gelen bu talihsiz olay, uzun bir süre magazin gündeminde konuşulacak gibi duruyor.

Sosyal medya Yıldız Asyalı’nın sahnede yere düşmesiyle adeta çalkalandı!

Ekranlarda olmasa da şimdilerde sosyal medya üzerinde yoğun bir hayran kitlesi tarafından takip edildiği bilinen Yıldız Asyalı, geçtiğimiz günlerde sahnede yere düştüğü görüntüleriyle platformları sallamayı başardı. Birçok kullanıcı, durumu hızlıca toparlayan ünlü ismi tebrik etti. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Yıldız Asyalı’nın konuya dair yapacağı açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

40820221702065911727

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat