Magazin

Yıldız Tilbe konserinde edepsiz istek! Eteğini çıkarmasını isteyen hayranına Yıldız Tilbe’den olay sözler ‘’Helal olsun ablam’’

Şimdilerde yoğun bir konser maratonunda olduğu bilinen Yıldız Tilbe, geçtiğimiz akşam İstanbul’da konser verirken bir kadının kendisine ‘’Eteğini çıkar’’ demesiyle neye uğradığını şaşırdı. Bu sözlere çok kızan ünlü sanatçı, kadını sözleriyle resmen rezil etti. İşte, Yıldız Tilbe’nin kendisine ‘’Eteğini çıkar’’ diyen o kadına verdiği cevaba dair merak edilen tüm detaylar.

Seslendirdiği şarkılarla milyonlarca kişinin kulaklarının pasını silmeye devam eden Yıldız Tilbe, yoğun konser maratonu sayesinde sevenleriyle buluşmaya devam ediyordu. Geçtiğimiz akşam İstanbul’da sahne alan ünlü isim, karşılaştığı o olay karşısında edepsiz hayranına adeta tokat gibi bir cevap verdi.

Geçtiğimiz akşam İstanbul konseriyle binlerce seveninin karşısına çıkan Yıldız Tilbe, şarkılarını seslendirdiği sırada bir kadın tarafından ‘’Eteğini çıkar!’’ şeklinde tacize uğramıştı. Kendisine söylenen o sözlere çok sinirlenen Yıldız Tilbe, binlerce kişinin gözü önünde o hayranını yerin dibine soktu. İşte, Yıldız Tilbe’nin o edepsiz seyirciye verdiği cevaba dair merak edilen tüm detaylar.

Yıldız Tilbe ‘’Eteğini çıkart’’ diyen o hayranını sözleriyle derin dibine soktu!

Geçtiğimiz akşam İstanbul’da sahne alan Yıldız Tilbe, ‘’Eteğini çıkar’’ diye bağıran o kadın hayranına çok sert çıkıştı. Şarkı söylemeyi bir anda kesen ünlü isim, hayranına unutamayacağı bir ders verdi.

O söylemlere çok sinirlenen Yıldız Tilbe, ‘’Seni buraya çıkartırım eteğini de çıkartırım. Bana ‘Eteğini çıkar’ diyor. Önce sen yap görelim sonra ben de belki yaparım. Herkes özgürdür hayatım. Allah herkesi özgür yaratıp dünyaya bırakmış ama insanlar insanları rahat bırakmıyor işte!’’ ifadelerini kullandı. Bu sözler, magazin gündemine bomba gibi düşerken birçok kişiden alkış almayı da başardı.

Adsiz 8

Yıldız Tilbe’nin hayranına söylediği o sözler sosyal medyada taktir topladı!

Sahnelerde olduğu kadar sosyal medyada da oldukça güçlü isimlerden biri olduğu bilinen Yıldız Tilbe, kendisine ‘’Eteğini çıkar’’ diyen hayranı için verdiği cevapla platformlarda alkış almayı başardı. Birçok kullanıcı, ünlü ismin o kadın için oldukça yerinde cevaplar verdiğini ifade ederken Tilbe’nin sakin tavırlarına da hayran kaldıklarını belirttiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, konuya dair Yıldız Tilbe’den gelecek net açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

yildiz tilbe konserde etegini cikar diyen 15132670 5270 m

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat