Magazin

Zeynep Bastık leoparları giyip poz verdi hayranları beğeni üzerine beğeni yağdırdı ‘’Bu fizikse bizimki ne’’

Sesinin güzelliğiyle aylar içerisinde popüler olmayı başaran Zeynep Bastık, bu süreçte sosyal medyayı da en aktif kullanan isimlerden biri olarak gösteriliyordu. Özellikle hayranları için paylaştığı cesur pozlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel isim, şimdilerde leopar desenli bikinisiyle görenlerin ağzını açık bıraktı. İşte, Zeynep Bastık’ın yürekleri hoplatan o bikinili pozuna dair merak edilen tüm detaylar.

Seslendirdiği şarkılarla kısa sürede milyonlarca hayrana ulaşmayı başaran Zeynep Bastık, şimdilerde özel hayatıyla da gündemden düşmek bilmiyor. Geçtiğimiz günlerde paylaştığı yatak pozlarıyla adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran ünlü sanatçı, şimdilerde tatil paylaşımlarıyla da sosyal medyayı adeta çalkalıyor.

Her paylaşımı beğeni rekorları kıran Zeynep Bastık, Instagram hesabından paylaştığı cesur pozlarıyla olay yaratmaya devam ediyor. Şimdilerde yoğun gecen kış sezonunun yorgunluğunu tatilde attığı bilinen ünlü isim, leopar desenli oldukça şık bikinisiyle görenlerin yüreklerini hoplatmayı başardı. İşte, başarılı sanatçı Zeynep Bastık tarafından paylaşılan o cesur pozların merak edilen tüm detayları.

Zeynep Bastık leopar desenli bikinisiyle takipçilerinin yüreklerini hoplatmayı başardı!

Pürüzsüz sesiyle yorumladığı şarkılarda milyonlarca kişinin beğenisini toplamayı başaran Zeynep Bastık, şimdilerde muhteşem fiziğiyle de adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor. Özellikle sosyal medya hesabında sürekli kusursuz fiziğini sergilediği bilinen ünlü isim, son tatil paylaşımlarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bir havuz başında takipçileri için paylaşım yapan Zeynep Bastık, leopar desenli o bikinisiyle akılları resmen başlarken aldı. Ünlü oyuncu, kusursuz fiziğini sergilediği o fotoğrafla kısa sürede binlerce beğeniye ulaşmayı başarırken içerisinde ünlülerin de yer aldığı bir kullanıcı ordusu tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

640xauto 6 1

Zeynep Bastık leoparlı bikinisiyle sosyal medya platformlarını yıktı geçti!

Sahnelerde olduğu kadar sosyal medyada da yoğun bir hayran kitlesi tarafından takip edildiği bilinen Zeynep Bastık, paylaştığı yeni tatil pozlarıyla platformları adeta sallamayı başardı. Birçok kullanıcı, ünlü ismin sesi kadar fiziğinin de oldukça güzel olduğunu ifade ederken ‘’Bu nasıl bir güzellik?’’ tarzında yorumlar yapmayı da ihmal etmediler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Zeynep Bastık tarafından paylaşılacak yeni gönderileri dört gözle beklemeye başladı.

640xauto 7 1

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat