Magazin

Zeytin Ağacı’ya gündeme gelen Tuba Büyüküstün’ün eski eşi bakın kim! Maya ve Toprak adında çocukları olmuştu

Zeytin Ağacı projesiyle dikkat çeken Tuba Büyüküstün özel hayatıyla merak edilirken eski eşi yıllar sonra yeniden gündem oldu.

Son dönemlerin en çok konuşulan yapımlarından birisi Zeytin Ağacı oldu. Netflix platformunda yayınlanan Zeytin Ağacı dizisi izleyenlerden kısa sürede tam not aldı. Başrollerinde Murat Boz ve Tuba Büyüküstün gibi isimler yer alıyor. Oyunculuğuyla olduğu kadar güzelliğiyle de dikkat çeken Tuba Büyüküstün yeni projesinin ardından özel hayatıyla merak edilmeye başlandı.

Güzel oyuncunun kalbinin boş olup olmadığı ve hayatında birinin olup olmadığı konuşuluyor. Tuba Büyüküstün bu süreçte ikiz kızları Maya ve Toprak ile olan fotoğraflarını da sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor. Güzelliği ile dikkat çeken ünlü oyuncunun şimdilerde 40 yaşında olduğu öğrenildi.

Tuba Büyüküstün Özel Hayatıyla Gündem Oldu!

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’ün özel hayatı oldukça merak ediliyor. Yaptığı paylaşımlarla sık sık konuşulan ünlü oyncunun sosyal medya hesabında da 5,7 milyon takipçisi bulnuyor. Sadece ülkede değil tüm dünyada oynadığı dizi ve filmlerle geniş bir hayran kitlesine sahip olmuş durumda. Ünlü oyuncunun bir dönem işletmeci sevgilisi Umut Evirgen ile yeni bir aşka yelken açtığı biliniyordu. Uzun yıllar boyunca birlikte olan ikilinin bu süreç içerisinde aşklarının evliliğe gideceği düşünülüyordu ancak ikiliden kötü haber gelmiş ve ayrılmışlardı. İkilinin ayrılıktan sonra yeniden bir araya gelmemeleri üzerine ünlü oyuncunun kalbinin boş olup olmadığı merak ediliyor.

Tuba Büyüküstün’ün Eski Eşi Merak Ediliyor

tuba2

Güzel oyuncunun aşk hayatı merak konuş olmuşken ikiz kızlarının babaları da sosyal medya takipçileri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Tuba Büyüküstün’ün eski eşiğinin de kendisi gibi oyuncu olan Onur Saylak olduğu öğrenildi. İkilinin ayrılık sonrasında da yan yana görülmemeleri takipçilerinin bu konuda daha fazla merak etmesini sağlıyor. Tuba Büyüküstün’ün şimdilerde 10 yaşında olan kızları ile olan benzerliği de dikkat çekiyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat