Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
BAŞKAY MEDYA GRUP;

Murat BAŞKAY
mail: [email protected]

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Nilay YILMAZ
mail: [email protected]

Haber Editörleri / News Editors

İbrahim Arslan
mail: [email protected]

Ünsal KARKA
mail: [email protected]

Spor Haberleri

Reha Kazar
[email protected]

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Kadir SAĞLAM
mail: [email protected]

Reklam / Advertise
İsmail YILMAZ
mail: [email protected]

BASIN BÜLTENİ
Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz yazı ve görselleri bize [email protected] adresi üzerinden gönderebilirsiniz. Gönderiniz ekibimizce onaylanırsa ilgili kategoride yayına alınır.

Sitemiz iha logo Abonesidir.

Yazılım Firması / System Management
Wordpress SH V1 Teması

Adres / Adress
İLKADIM/SAMSUN
MAİL: [email protected]

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
© Copyrigth 2016  samsunhaber.org tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde samsunhaber.org’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.  samsunhaber.org  üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

samsunhaber.org’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili  samsunhaber.org, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on  samsunhaber.org. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on  samsunhaber.org are opened on a new page.  samsunhaber.org  does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat